Symantec_logo.png

İşletmenizi Korumak için Gerekli Tüm Temel Güvenlik Çözümleri


Symantec Entegre Siber Savunma (ICD) Platformu, sektördeki en eksiksiz ve etkili varlık korumasını sağlamak için şirket içi ve bulut altyapılarında Uç Nokta Güvenliği, Web Güvenliği, E-posta Güvenliği, Bilgi Güvenliği ve Kimlik Güvenliği sağlar.

Symantec Endpoint Security


Symantec Endpoint Security (Uç nokta güvenliği), kullanıcı cihazlarını siber saldırılara karşı korumak ve bu cihazlarda depolanan hassas bilgilerin yanlış ellere düşmesini önlemek için kritik son savunma hattıdır. Depolama ve veri merkezi aygıtları için destek içerir.

Kapsam:

Endpoint Security Complete (mobil uç noktalar dahil)
Threat Hunting Center
Managed EDR
Endpoint Management

Web and Email

Security


E-posta ve web erişimi, her modern organizasyon için can damarı ve temel iletişim araçlarıdır. Symantec, kapsamlı bir dizi tehdit ve koruma teknolojisinin yanı sıra bir dizi web ve e-posta güvenliği çözümüne sahiptir.

Kapsam:

Secure Web Gateway
Web Isolation
Email & Email.Cloud
Content Analysis with Sandboxing
Security Analytics/SSLV

Symantec Information Security


Hassas belgeler ve özel bilgiler asla yanlış ellere geçmemelidir. Symantec, kuruluşların verilerini nerede olurlarsa olsunlar korumalarına yardımcı olmak için sıkıca entegre edilmiş bir veri koruma ve bulut güvenliği çözümleri seti sunar

 

Kapsaı:

Data Loss Prevention
CloudSOC CASB
Secure Access Cloud

Symantec VIP - 2 Factor Authentication 

ATEON olarak; Symantec Siber Güvenlik Çözümlerindeki tecrübe ve deneyimimizle, güvenlik kavramını kontrol sürekliliği gereken bir süreç olarak algılamakta, maruz kalabileceğiniz sistemsel tehditleri önceden görebilen uzman kadromuz ile uçtan uca analiz, danışmanlık hizmetleri ve çözüm önerileri sunmaktayız.