Ağ Hub ve Kablo

Network Çözümleri

ATEON olarak, müşterilerimizin tüm gereksinimlerini doğru bir şekilde belirleyerek; yerel ağ, uzak alan ağı, kablosuz ağ, ağ güvenliği ve güvenli uzak erişim gibi ağ teknolojileri konularında, kurulum ve devreye alma gibi network çözümlerinin yanı sıra; danışmanlık hizmeti de sunmaktayız.

 

Cisco Network çözümlerimiz işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda şekillenmektedir.

 

Donanım, yazılım ve servis çözümleri ile konusunda bir dünya lideri olan Cisco’nun Internet Protokolü (IP) bazlı ağ çözümleri, üretkenliği artırma adına sürekli gelişen kurumsal iletişim dünyasının temelini oluşturur. Öte yandan Cisco'nun erişim noktaları ve kablosuz LAN denetleyicileri gibi ileri teknoloji yenilikleri her ölçekteki kuruluş için son derece koruyucu bir güvenlik sunar​​.

 

Dünya üzerindeki en profesyonel ve fonksiyonel sistem olan Cisco, en karmaşık network stratejilerini sorunsuz yönetir, sağladığı network kurgusu ile işlemenizin sistem altyapısı daima yüksek performansta işlem yapar.

 

Ortak çalışma alanları sağlayan veri ve yazılım ağı teknolojisi network; birbirine kablolarla ilişkilendirilmiş server, yazıcı, bilgisayar, modem gibi birçok iletişim ekipmanının en ekonomik ve verimli yoldan kullanılması talebi sonucu ortaya çıkmış üzerinden mutlaka durulması gereken yeni nesil bir iletişim kavramıdır.

 

İki PC’den oluşan küçük ağların yanı sıra; binlerce bilgisayardan oluşabilen büyük ağlara da rastlanır. Başarıyla kurgulanan bir network zaman kazandırır ve mali olarak kurumlara ciddi artılar sağlar, performans sunar.

 

Başarı için işletmenin sadece yerel ortamında değil tüm dünya ile iletişimde ve aktif olması ve Cisco benzeri altyapılarla entegre olması gerekir.

 

En sade anlatımla tüm personel tarafından kullanılabilecek ortak bir donanım erişimi oluşturulur; her bir çalışan için yazıcı, modem ve benzeri üniteler gerekmez. İnternet erişimini de bir ağ üzerinden paylaşmak olasıdır. Bugün bütün uygulamaların ağ altyapısı üstünde çalıştığından hareketle, güçlü bir ağ altyapısının tesisi şirketler için artık olmazsa olmazlardan birisi olmuştur.

 

Ürün ve hizmetlere hızlı bir şekilde adapte olmak önemlidir!

 

Bir CISCO Partner olarak siz değerli müşterilerimize network ve sunucu altyapı sistemlerinin dünya üzerindeki en profesyonel ve fonksiyonel sistemi olan Cisco network hizmeti vermektedir.

 

Kurumsal firmaların yapısal network çözümleri ihtiyaçlarını karşılamak için sözleşmeli ya da hizmet bazlı çözümler üreten firmamız; gereksinimlerini saptayarak danışmanlık, kurulum ve devreye alma, bakım ve destek hizmetleri sağlıyor.