Person%20Checking%20the%20Phone_edited.j

Mobil Cihaz Yönetimi

ATEON uzmanlığı ile sağladığımız etkili MDM çözümlerimiz ile kurumunuzun mobil cihaz yönetimini kolaylaştırmakla kalmıyor, tüm cihaz, hizmet ve uygulamalarınızı sisteme entegre edecek birleştirilmiş ortak bir erişim ve kimlikle süreçlerinizi tek bir platform üzerinden topluyor, tüm kaynaklara sorunsuz bir şekilde ulaşabilme ve yönetme olanağı sağlayarak verilerinizi mobil erişimler sırasında güvende tutuyoruz.

VMware Workspace ONE

Pazarda rekabet avantajı kazandıracak, cihaz tipine bağımlı olmaksızın çalışılabileceğiniz çok platformlu mobil çalışma alanları, maliyet avantajı ve sadeleşmenin getirdiği avantajlar bir yana “çalışanların kendi cihazlarını getirebilmesi” ile etkili deneyimler sağlayacak.

 

Gerçek zamanlı ve kablosuz yönetim imkanlarımız ile maliyetleri azaltıyor, tutarlı iş süreçlerini destekliyor ve güvenliğiniz artırıyoruz. Erişim kontrolü ve uygulama yönetimi sunan yapay zekâ odaklı Workspace ONE çözümlerimiz (Unified Enpoint Management); çok platformlu uçtan uca nokta yönetimini gün ışığına çıkarıyor, çalışan deneyimini artırıyor.”

Workspace ONE çalışma alanı avantajlarıyla benzersiz!

 

  • Üretkenliği üst düzeye taşıyan kişiselleştirilmiş deneyim.

  • Çoklu bulut sistemi ile sunulan benzersiz bir basitlik esnek teknolojik mimari.

  • Gerçek zamanlı, kablosuz modern yönetim, uygulamalara güvenli erişim.

  • İlgi çekici verimlilik deneyimi ve kapsamlı dijital alan güvenliği.