manage_access1.png

FileOrbis: Kurumsal Dosya Yönetimi

Artan dosya erişim ve paylaşım isteklerini hızlı ve kolay bir biçimde karşılamak amacı ile geliştirilen kurumsal dosya yönetimi uygulamaları ile web, mobil, Outlook gibi ortamlar üzerinden dosya transferi yapabilir, mail ve dosya gönderim boyutlarına takılmadan güvenli ve kolay bir şekilde veri alışverişinde bulunabilirsiniz.

 

Kurum içi veri operasyonlarını tek bir ekranda toplayan FileOrbis ile kurumsal dosya ortam ve sunucularına, kullanıcı dosyalarına ve VDI ortamlarına dışarıya taşıma gereksinimi duymadan tek noktadan erişmek, verileri hızlı ve kolay bir şekilde yönetmek mümkün.

 

Firmaların söz konusu dosya senkronizasyon ve paylaşım hizmetlerini sunmadığı durumlarda kendi araçları ile dosya paylaşan çalışanlar verilerin nasıl saklandığını kontrol edemez hale gelebilir, veri gizliliğinin ihlal edildiği buna benzer süreçlerde bilgi işlem birimlerinin geç haberdar olduğu senaryolar yaşanabilir.

 

Kurumsal dosya yönetimi ve paylaşımı hizmeti EFSS, kişisel dosya paylaşım hizmetinin rahatlığını ve kolaylığını kuruma yönelik özelliklerle harmanlar, son kullanıcı açısından sağladığı hız bir yana IT açısından güvenlik, esneklik ve tam denetim sağlar.

 

Bazı hizmetlerin içerdiği gelişmiş güvenlik ve uyumluluk düzenlemeleri arasında şunlar yer alır:

 

  • Güvenli kimlik doğrulama protokolleri ile web ve mobil cihazlardan tüm dosyalarınıza erişebilir, e-posta üzerinden büyük dosyalar gönderebilirsiniz.

  • İç kullanıcılar ile ortak çalışma alanları tanımlayabilir, birçok dosya formatını indirmeden görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

  • Bütünleşik erişim raporları üretebilir, kullanıcıya özel erişim yetkileri tanımlayabilir, virüs tarama özellikleri ile güvenliğinizi artırabilirsiniz.

 

Dosya yönetilebilirliğinizi artıran güvenli paylaşım sistemi File Orbis; IT birimlerinin zamanını verimli kullanır, hassas veri denetimi ile teknolojik tehditleri engeller, mevzuat ve sertifikasyon kaynaklı riskleri minimize etmeyi amaçlar.

 

Her yerden erişim, 7/24 erişim!

 

Ücretsiz danışmanlık ve Demo talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz!