İş Adamı

Danışmanlık Hizmetleri

Günümüzde danışmanlık şirketlerinin çoğu sadece sorunların çözümüne odaklanırken, ATEON firmanıza özel derinlemesine stratejileri ile olguyu geniş bir perspektifte değerlendirir.

 

İş sürekliliğini sağlamak, süreçleri hızlandırmak, verimliliği artırmak, operasyonel maliyetleri azaltmak, kurumsal olgunluğu artırarak felaket senaryolarına hazır olmak gibi sektörde öne çıkan kriterleri göz önünde bulundururuz. Vizyonumuz, bilgi teknolojilerinin getirdiği tüm yeni teknoloji avantajlarını müşterilerimize sağlıklı ve uygun mali planlarla sunmaktır.

Ateon, mevcut altyapınızın; performanslı, sürekli, yönetilebilir, geliştirilebilir ve uygun maliyetli olarak planlanıp yapılandırmasına, ihtiyaçların farklı bileşenlerle sunulmasına dikkat eder.

Bütünleşik danışmanlık hizmetlerimiz ile şirketinizin, bilişim altyapısı derinlemesine analiz edilir, varsa darboğazlar belirlenerek raporlanır. Danışmanlarımızın hazırladığı bu analiz raporları ile ihtiyaçlarınız özenle tespit edilerek ve şirketinize en uygun donanım ya da yazılım alt yapısı önerinize sunulur. Çözüm ve uygulama aşamasında ise deneyimli teknik ekibimiz tarafından tam destek alırsınız.